HABERLER-1 - AYKİMTAŞ Anadolu Yapı Kimyasalları | BASF Yetkili Distribütör

İçeriğe git
2013 SAMSUN USTA SEMİNERİMİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Samsunlu ustalarımız 3 Eylül 2013'te Samsun Büyük Otel'de gerçekleştirdiğimiz BASF Usta Eğitim Semineri ile biraraya geldi. Uygulamalı olan seminerde BASF Perakende Satış Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU, seramik yapıştırıcıları, su yalıtım ve onarım güçlendirme malzemeleri hakkında bilgi verdi. Oldukça verimli geçen seminer, ustalarımız için yapılan çekiliş ve yemek ile son erdi.
AYKİMTAŞ ARABA KAZANAN BAYİLERİNE ANAHTARLARINI TESLİM ETTİ

Aykimtaş hediye kampanyası dahilinde araba kazanan bayilerine anahtarlarını, düzenlediği törenle teslim etti. Kampanya sonucunda araba kazanan bayilerimiz Feka Mühendislik Ltd Şti. , Dost Boya Ltd.Şti. ve Haydar Boz Ltd.Şti. oldu. Bayilerimize anahtarları BASF Satış Müd. Emrah ERTİN, Aykimtaş Yön.Kur.Başkanımız ve Aykimtaş Yön.Kur. Başk.Yrd Lut Sungur tarafından takdim edildi. Törene BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müd. Türker SİNİCİ, bayi yetkilileri ve Aykimtaş çalışanları da katıldı.
Yönetim Kurulu Başkanımız, bu kampanyalarla bayilerin güçlendiğini ve motive olduğu söyleyerek, “Bayilerimize yatırımlarımız devam edecektir” dedi. BASF ile çıktıkları bu yolda önemli başarılara imza attıklarını ve bu başarıda önemli payı olan bayilerine hediyelerini vermekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti.
2012 EĞİTİM KAMPI KIBRIS’TA GERÇEKLEŞTİ

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen eğitim kampı bu yıl Kıbrıs Cratos Otel’de başarıyla tamamlandı. Üç gün süren organizasyona BASF Satış Müdürü Emrah Ertin, BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müd. Türker SİNİCİ, BASF Perakende Ürünleri Satış Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU, Aykimtaş İç Anadolu ve Karadeniz bayileri ve Aykimtaş pazarlama ve satış çalışanları katıldı.
Aykimtaş Yön.Kur.Başkanımız, kampın açılış konuşmasında müşteri memnuniyetinin ve doğru satışın ekip ve bilgi işi olduğunu; bayilerimize ve çalışanlarımıza yönelik eğitimlerin sistematik olarak devam etmesi gerektiğini belirtti. BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müd. Türker SİNİCİ ise eğitim kampı hakkında genel bilgiler içeren bir konuşma yaptı. Ardından BASF Perakende Ürünleri Satış Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU “Sürme Yalıtım Öncesi Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar ve Uygulama Hataları” konulu eğitim verdi. Toplantıya Aykimtaş Pazarlama Müd. Gökhan GÜNDÜZ “Conipur Sistem Uygulamaları” konulu konuşmasıyla devam etti. Eğitim kampının ilk günü BASF Satış Müdürü Emrah Ertin’in konuşmasıyla son buldu. Ertin konuşmasında, toplantının önemini ve eğitimlerin gerekliliğini vurguladı. Türkiye’de göreve başladığı günlerdeki ilk toplantısının Aykimtaş’ın Eğitim Kampı olduğunu da belirten Ertin, bu toplantıların yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Eğitim kampının ikinci gününde bayilerimize kişisel eğitim çalışmaları olarak; “Zor kişilerle Başa Çıkabilme”, “Müşteri İlişkileri Yönetimi”, “Etkili Satış Teknikleri” konularında eğitimler verildi. Oldukça verimli geçen eğitimlerden sonra satış personeli performans değerlendirmesi yapıldı.
Eğitim kampının üçüncü gününde Kıbrıs gezisi ve Carting turnuvası etkinliği düzenlendi. Eğlenceli bir rekabetin yaşandığı Carting turnuvasında Arma Hırdavat Sahibi Mustafa ATEŞ birinci, TB Yalıtım Satış Personeli Kaan KARATAY ikinci, Aykimtaş Satış Sorumlusu Emrah UĞURLU ise üçüncü oldu. Kazananlara kupaları Aykimtaş Yön. Kur.Başk. Uğur Boz tarafından takdim edildi. Turnuvadan sonra beraberce yenilen öğle yemeğiyle birlikte KIBRIS Gezisi devam etti.
Eğitim kampı çarşı gezisi ve akşam yapılan gala yemeği ile sona erdi.
RİZE USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Rize Usta Eğitim Semineri 06.04.2012 tarihinde Rize Dedeman Otel'de gerçekleştirilmiştir. BASF Eğitim Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU seminerde seramik yapıştırıcıları, su izolasyon malzemeleri, onarım güçlendirme ve harç katkıları hakkında bilgiler vermiştir. Teorik ve uygulamalı olarak yapılan eğitim sonunda yenilen yemekle program başarıyla tamamlanmıştır.
TRABZON USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Trabzon Usta Eğitim Semineri 05.04.2012 tarihinde Trabzon Novotel'de gerçekleştirilmiştir. BASF Eğitim Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU seminerde seramik yapıştırıcıları, su izolasyon malzemeleri, onarım güçlendirme ve harç katkıları hakkında bilgiler vermiştir. Teorik ve uygulamalı olarak yapılan eğitim sonunda yenilen yemekle program başarıyla tamamlanmıştır.
ORDU USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Ordu Usta Eğitim Semineri 04.04.2012 tarihinde Tesk Otel'de gerçekleştirilmiştir. BASF Eğitim Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU seminerde seramik yapıştırıcıları, su izolasyon malzemeleri, onarım güçlendirme ve harç katkıları hakkında bilgiler vermiştir. Teorik ve uygulamalı olarak yapılan eğitim sonunda yenilen yemekle program başarıyla tamamlanmıştır.
SAMSUN USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Samsun Usta Eğitim Semineri 03.04.2012 tarihinde Samsun Büyük Otel'de gerçekleştirilmiştir. BASF Eğitim Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU seminerde seramik yapıştırıcıları, su izolasyon malzemeleri, onarım güçlendirme ve harç katkıları hakkında bilgiler vermiştir. Teorik ve uygulamalı olarak yapılan eğitim sonunda yenilen yemekle program başarıyla tamamlanmıştır.
SİVAS USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Sivas Eğitim Semineri 29.03.2012 tarihinde Sivas Büyük Otel'de gerçekleştirilmiştir. BASF Eğitim Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU seminerde seramik yapıştırıcıları, su izolasyon malzemeleri, onarım güçlendirme ve harç katkıları hakkında bilgiler vermiştir. Teorik ve uygulamalı olarak yapılan eğitim sonunda yenilen yemekle program başarıyla tamamlanmıştır.

KAYSERİ USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Kayseri Usta Eğitim Semineri 28.03.2012 tarihinde Kolcuoğlu Restaurant'ta gerçekleştirilmiştir. BASF Eğitim Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU seminerde seramik yapıştırıcıları, su izolasyon malzemeleri, onarım güçlendirme ve harç katkıları hakkında bilgiler vermiştir. Teorik ve uygulamalı olarak yapılan eğitim sonunda yenilen yemekle program başarıyla tamamlanmıştır.Katılımın yüksek olduğu toplantıda çekiliş yapılarak karıştırıcı hediye edilmiştir.
ZONGULDAK USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Zonguldak Usta Eğitim Semineri 21.03.2012 tarihinde Kilise Restaurant'ta gerçekleştirilmiştir. BASF Eğitim Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU seminerde seramik yapıştırıcıları, su izolasyon malzemeleri, onarım güçlendirme ve harç katkıları hakkında bilgiler vermiştir. Teorik ve uygulamalı olarak yapılan eğitim sonunda yenilen yemekle program başarıyla tamamlanmıştır.
BOLU USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Bolu Eğitim Semineri 20.03.2012 tarihinde Gazelle Resort Otel'de gerçekleştirilmiştir. BASF Eğitim Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU seminerde seramik yapıştırıcıları, su izolasyon malzemeleri, onarım güçlendirme ve harç katkıları hakkında bilgiler vermiştir. Teorik ve uygulamalı olarak yapılan eğitim sonunda yenilen yemekle program başarıyla tamamlanmıştır.
AYKİMTAŞ 3. EĞİTİM KAMPI KIBRIS'TA BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR

Aykimtaş 3. Eğitim Kampı 01-04 Aralık 2011 tarihleri arasında Kıbrıs Acapulco Otel'de gerçekleşmiştir. Toplantının açılış konuşması Aykimtaş Yönetim Kurulu Başkanımız tarafından yapılmıştır. Yönetim Kurulu Başkanımız konuşmasında müşteri memnuniyeti ve başarı için ekip eğitiminin önemli olduğunu, bunun için de hem BASF Yapı Kimyasalları A.Ş.'nin hem de Aykimtaş A.Ş.'nin insana yatırım yaptıklarını dile getirmiştir.Toplantıda konuşma yapan İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCİ de iyi ekip olmanın iletişimden geçtiğini ve ekibimizin yapılan eğitim kamplarıyla daha da iyi olacağını belirtmiştir. Eğitim kampında Su Yalıtımı, Isı Yalıtımı, Seramik Yapıştırıcıları, Onarım Güçlendirme ve Zemin Kaplamaları sistemlerinde uygulamalı eğitimler verilmiştir. Kamp eğlenceli geçen gezi ve gala gecesi ile tamamlanmıştır.
RİZE SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

16.04.2010 Tarihinde Rize DEDEMAN otelde teorik ve uygulamalı yapılan seminerde, Eğitim Müdürümüz Sn Alp BAHTOĞLU Harç Katkıları, Karra Serisi Doğlataş yapıştırıcıları, Su izolasyon sistemleri ve Onarım güçlandirme sistemleri tanıtılmıştır. Toplantıda Konuşma yapan Yönetim kurulu başkanımızın Katılımndan duyduğu memnuniyeti dile getirerek bayilerimiz, Özçelik ticeret ve Çemberci Yapıya Teşekkürlerini iletmiştir. Toplantı sonunda yenilen yemekle seminer proğramı başarıyla tamamlanmıştır.
2010 TRABZON SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

15.04.2010 Tarihinde Trabzon Novotelde verilen seminerde, BASF Yapı Kimyasalları Eğitim Müdürü Alp BAHTOĞLU Harç katkıları, Karra serisi doğaltaş yapıştırıcıları , Su izolasyon sistemleri ve Onarım Güçlendirme sistemleri anlatılmıştır. Uygulamalı Tamamlanan seminer sonunda konuşma yapan Yönetim kurulu başkanımız Yapı kimyasalları kullanımının önemi ve gelişiminden bahsederek teknolojik gelişimlerin uygulayıcılar tarafından da benimsenmesi gereğinden bahsetmiştir.
2010 SAMSUN EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

BASF Yapı Kimyasalları Eğitim Müdürümüz Sn Alp BAHTOĞLU tarafından verilen seminerde Harç Katkıları, Doğal taş yapıştırıcıları ve Su izolasyon ürünleri uygulamalı olarak tanıtılmıştır. Bayimiz ALPKAN Yapının Katılımcı desteği ile başarıyla tamamlanan seminer sonunda birlikte yemekte yenmiştir.
2010 SİVAS EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

BASF Yapı Kimyasalları Eğitim Müdürümüz Alp BAHTOĞLU tarafından verilen seminerde Harç Katkıları, Karra serisi Doğal taş yapıştırıcıları, Su izolasyon malzemeleri ve Onarım güçlendirme sistemlerinde bulunan ürünleri tanıtılmıştır. Bayimiz Sivas Demir Çekmenin Katılımcı katkılarıyla Yemekli yapılan seminer başarıyla tamamlanmıştır.
2010 KAYSERİ EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

BASF YAPI KİMYASALLARI Eğitim Müdürümüz Alp BAHTOĞLU tarafından Bayi personeline yönelik yapılan seminerde Uygulama görüntüleri ve özel uygulamalar paylaşılmıştır.
2010 AKSARAY EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

BASF Yapı Kimyasalları Eğitim Müdürü Alp BAHTOĞLU tarafından Harç katkıları, KARRA Serisi Doğal taş yapıştırıcıları, İzolasyon malzemeleri ve Onarım güçlendirme sistemleri anlatılmıştır. ERAS Otelde Yemekli yapılan toplantıda Bayimiz Arma Yapı'da katılımcı katkılarıyla toplantıya destek verimiştir.
2010 BARTIN EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

02.04.2010 Tarihinde BASF Yapı Kimyasalları Eğitim Müdürü Sn Alp BAHTOĞLU tarafından verilen seminerde, Harç Katkıları, Su İzolasyon Malzemeleri, Karra Serisi Doğaltaş yapıştırıcıları ve Mimari yüzey koruyucular katılımcılara anlatılmıştır. BASF uygulama Uzmanı Sn Ahmet TOPALBEBEĞİN uygulamalarıyla destek verdiği seminer hem teorik hemde uygulamalı olarak başarıyla tamamlanmıştır. Bartın Bayimiz Bankoğlu ticaretin sahibi Hüseyin BANKOĞLU seminerin Bartın yöresinde iş yapan uygulayıcılara çok büyük faydalar sağladığını dile getirmiştir. Seminer Sonunda yenilen yemek ile proğram tamamlanmıştır.
2010 ZONGULDAK EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

01.04.2010 Tarihinde Bayimiz TATOĞLU yapı marketin Katılımcı desteği ile başarıyla tamamlanmıştır. Seminerde Bayimiz Mustafa TATOĞLUNUN isteği üzerine Multitherm NEO Isı yalıtım sistemleride tanıtılmıştır. Engin bilgi ve tecrübesiyle seminere Katkıda bulunan Bölge Müdürümüz Sn Türker SİNİCİ 'Zonguldakda Isı yalıtım sistemlerine olan ilgi ve bilgi seviyesinin artmasıyla yalıtım bilincinin daha da pekişşeceğini' dile getirdi.
KIZILCAHAMAM EĞİTİM KAMPI TAMAMLANMIŞTIR.

Basf Yapı Kimyasallarının Beş Ayrı ürün grubunda gerçekleşen topantıda Konuşma yapan Bölge Müdürümüz Sayın Türker Sinici; İyi Ekip olmanın birbirini iyi tanımaktan ve doğru bilgilerle donanmaktan geçtiğini toplantının hedefininde bunu daha üst düzeye getirmek olduğundan bahsetti.

Ayrıca toplantıda konuşma yapan Aykimtaş Pazarlama Müdürü Gökhan Gündüz; İnsana yapılan yatırımın Aykimtaş için herzaman bir öncelik olduğunu ve bu ekibin pazarda herzaman büyük projelere imza atabilecek kabiliyette olduğundan bahsetti.

Katılımlarıyla önemli bilgiler veren Ürün müdürlerimiz; Serdar BABACAN, Engin Cüneyt SEYHAN, Özgür AFACAN, Eda RUBACI ve Erhan NİSANOĞLU organizasyondan ve katılımcılardan memnuniyetlerini dile getirdiler.

Üst düzey eğitimin yanında eğlenceli geçen kampta, Katılımcılar kaynaşma ve dinlenme fırsatı da bulmuş oldu.
2008 BAYİ TOPLANTISI

Aykimtaş 2008 bayi toplantısı Bolu Abant Taksim Resort Otelde gerçekleştirildi.
2007 BAYİ TOPLANTISI

Aykimtaş A.Ş 2007 yılı bayi toplantısını 10-11 Şubat 2007 tarihinde BASF A.Ş Genel Müdürü Sn. Cüneyt DAYICIOĞLU, Genel Müdür yardımcısı Sn. Dilek TAMER, Kuzey ANADOLU Satış koordinatörü Korhan DÖNERTAŞ ve Ankara Bölge Müdürü Sn. Türker SİNİCİ’nin katılımıyla Kızılcahamam Patalya Otel’de gerçekleştirmiştir.
Toplantıda iyi geçen 2006 yılı değerlendirilip, 2007 yılı hedefleri görüşülmüştür. Toplantıda 2006 yılında ilk üçe giren bayilerimize plaketleri BASF A.Ş yetkilileri tarafından verilmiştir.
2007 EĞİTİM SEMİNERİ

BASF A.Ş Eğitim müdürü Alp BAHTOĞLU tarafından 20-21-22 ŞUBAT 2007 tarihinde bayi satış personeline, Aykimtaş Seminer ve uygulama salonlarında Su izolasyonları, Seramik yapıştırıcıları, Derz dolguları ve Onarım güçlendirme konularında eğitim semineri verilmiştir. Hem teorik hem de uygulamalı olarak gerçekleşen seminere katılan bayi satış personeline seminer sonunda sertifikaları da verilmiştir.
2006 BAYİ TOPLANTISI

AYKİMTAŞ 2006 Bayi toplantısını 04.01.2006 tarihinde Ankara'da yaptı. Toplantıya Genel Müdürümüz Sn.Cüneyt DAYICIOĞLU ve kuzey bögeler koordinatörü Sn.Korhan DÖNERTAŞ da katıldı. Toplantıda çalışma prensipleri ve birliktelik konuları işlendi.

Toplantıda Sn. Korhan DÖNERTAŞ inşaat sektöründeki büyüme ve degussanın 2010 yılına kadarki hedeflerini anlatan bir konuşma yaptı.

Sektöründe öncü olan degussa 2006 yılında da sektöre yeni ürünler ve üstün hizmet kalitesini geliştirerek beyileri ile birlikte büyümeye devam edeceğini Ankara toplantısında yineledi.
Toplantıda konuşma yapan Aykimtaş Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ 2006 yılı Aykimtaş Hedeflerini ve bayilik yapısı ile ilgili bilgiler verdi.
İçeriğe dön